AKTUALITY

image

❗❗DÔLEŽITÉ OZNÁMENIE❗❗

VZHĽADOM NA NOVÉ OPATRENIA ÚSTREDNÉHO KRÍZOVÉHO ŠTÁBU (ÚKŠ) SR, KTORÉ SÚVISIA S COVID-19 SA DOČASNE RUŠIA VŠETKY PLAVECKÉ TRÉNINGY NA KRYTEJ PLAVÁRNI.

DÚFAME, ŽE SA SITUÁCIA ČO NAJSKÔR ZLEPŠÍ A BUDEME MÔCŤ OPÄŤ POKRAČOVAŤ S TRÉNINGAMI.

INTERNÉ ŠKOLENIA A KURZY BUDÚ PREBIEHAŤ ZA PRÍSNYCH HYGIENICKÝCH OPATRENÍ, V ZMYSLE AKTUÁLNYCH OPATRENÍ ÚKŠ SR!

DÁTUM ZVEREJNENIA
11. NOVEMBER 2020

image

OZNAM O TRÉNINGOCH PLÁVANIA

DŇA 06.09.2020 SA ZATVÁRA TERMÁLNE KÚPALISKO ŠTRAND E. TATÁRIKA V NOVÝCH ZÁMKOCH. TRÉNINGY OD 07.09. DO 13.09.2020 BUDÚ VŠAK NAĎALEJ PREBIEHAŤ NA KÚPALISKU, ALE V ZMENENOM ČASE!

DŇA 14.09.2020 BY SA MALA OTVÁRAŤ MESTSKÁ KRYTÁ PLAVÁREŇ RELAX KOMPLEX NA TURECKEJK ULICI 3, NOVÉ ZÁMKY. O TRÉNINGOCH NA KRYTEJ PLAVÁRNI VÁS BUDEME INFORMOVAŤ HNEĎ, AKO BUDEME MAŤ BLIŽŠIE INFORMÁCIE!


DÁTUM ZVEREJNENIA
02. SEPTEMBER 2020

Aktivity

Tréningy v bazéne na T. Kúpalisku Štrand Nové Zámky A Krytej plavárni Relax komplex Nové Zámky

V spolupráci s mestksou príspevkovou organizáciou NOVOVITAL sú pre záujemcov o plávanie pripravené tréningy plávania. V mesiacoch JÚL, AUGUST a začiatku mesiaca SEPTEMBER trénujeme v Nových Zámkoch na Termálnom Kúpalisku Štrand E. Tatárika, kde sú nám k dispozícii 50-mestrový a 25-metrový bazén.

Vśetky druhy tréningov sú Vám k službe:
1 - Zdokonalovaci tréning plavcov záchranárov a plavčíkov
2- Individuálne tréningy plávania
3 - Škola plávania pre dospelých
4- Prípravné školenie na kurz plavec záchranár (plavčík)

V prípade, že máte záujem pridať sa medzi nás, neváhajte a zapíšte sa do najbližšieho kurzu. Pre viac informácii, sledujte aj náš facebookový a instagramový profil, kde pravidelne aktualizujeme naše činnosti a aktivity.

DÁTUM ZVEREJNENIA
01. 08. 2020


plagát

Možno hľadáme práve teba ! 

Ak máš záujem pridať sa, neváhaj a výplň si prihlášku.  Alebo sa chceš len niečo spýtať či máš akékoľvek otázky? Neváhaj a  napíš nám prostredníctvom emailu, či cez sociálne siete (facebook, instagram) 

Totuo cestou by sme sa radi poďakovali našim sponzorom, ktorí podporili našu činnosť aj v týchto neľahkých časoch, za čo sme im úprimne a z celého srdca vďační. Veríme, že čoskoro sa naše tréningy opäť začnú, presne tak, ako ich poznáte.

Sponzori: Slovenský Červený kríž Územný spolok Nové Zámky, Art WW PhotoGraphy, Platinum rent car, Osobný tréner - Klaudia Deáková, Feliz s.r.o., Novovital p.o. , Termálne kúpalisko Štrand Nové Zámky a Relax komplex, Som Novozámčan, Top Alpin


DÁTUM ZVEREJNENIA
10. JÚN 2020

image

POZOR!

V SÚLADE S ROZHODNUTÍM OPATRENÍ VLÁDY SR A ÚRADU VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA ZAČNEME V MESIACI JÚN OPÄTOVNE ROZBIEHAŤ NAŠE TRÉNINGY PLÁVANIA PRE PLAVCOV ZÁCHRANÁROV, AKO AJ ŠIROKÚ VEREJNOSŤ.

VIAC INFO UŽ ČOSKORO!


V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK OTÁZOK NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ.

DÁTUM ZVEREJNENIA
03. JÚN2020

image

Tréningy v bazéne

OD 22.02.2020 ZAČÍNAME S TRÉNINGAMI V BAZÉNE, KTORÉ SÚ URČENÉ PRE PLAVČÍKOV, PLAVCOV ZÁCHRANÁROV AKO AJ PRE "LAICKÚ" VEREJNOSŤ.

TRÉNUJEME KAŽDÚ SOBOTU OD 9:30 DO 11:30 NA KRYTEJ PLAVÁRNI V NOVÝCH ZÁMKOCH.

PRE VIAC INFORMÁCIU KLIKNITE V HORNOM PANELY NA "NAŠE AKTIVITY".

DÁTUM ZVEREJNENIA
17. FEBRUÁR 2020

Adresa

Žerotínová bašta 1
Nové Zámky 940 01
Slovensko

Kontakt

Email: vzssck@vzs-nz.sk
Telefon: +421 944 436 202

Created with Mobirise - More here