PRIHLASOVANIE UKONČENÉ


Vážení rodičia,

ďakujeme za prejavenú dôveru, žiaľ momentálne je prihlasovanie pozastavené.

Ďakujeme za pochopenie.PREČO K NÁM DO TÁBORA?

Náš tábor je určený pre násťročních, ktorých už nebavia klasické detské aktivity!

Chápeme, že leto má byť o oddychu, spoznávaní nových ľudí i zážitkov a preto si na našom tábore každý nájde čas aj sám pre seba a relax, no nebudú chýbať večerné tématické diskotéky a ‘’movie night’’.

Dúfame, že účastníci tábora si po týždni odnesú plno príjemných zážitkov, priateľstiev, nových poznatkov a plno dobrej energie.

Tábor bude prebiehať v príjemnom prostredí penziónu Lagáň, ktorý sa nachádza v Radave. V rámci ubytovania budeme využívať vnútorné ako aj vonkajšie priestory s bazénom.

Naši animátori sú členovia Vodnej záchrannej služby SČK, takže sa nemusíte báť aktivít vo vode a počas tábora sa jemne priblížime našej práci a prvej pomoci na vodnej ploche ako aj pri nej. 

Ak aj ty chces zažiť ten najlepší tábor v roku 2023 tak neváhaj a prihlás sa k nám!
Tešíme sa na teba!

ŠPORTOVO POHYBOVÁ ČINNOSŤ

Našim cieľom je vytvorenie aktivít zameraných na telesné, funkčné a pohybové zdokonalenie, čím prispievame k upevňovaniu zdravia, zdravotne orientovanej zdatnosti a pohybovej výkonnosti detí.

VÝCHOVNO-VZDELÁVACIA ČINNOSŤ

Prostredníctvom výchovno-vzdelávacích aktivít vytvoríme deťom cieľavedomé a bohaté prostredie, v ktorom budú mať možnosť za pomoci zážitkových metód spoznať všetky zložky IZS, členov dobrovoľníckych organizácii a tiež samy si vyskúšať mnohé, možno doposiaľ nepoznané, povolania a poslania.

TÁBOROVÁ ČINNOSŤ

Tábor ponúka neobyčajne zážitky a dobrodružstvá v rôznych súťažiach a aktivitách. Pestrá ponuka táborových činností je nabitá atrakciami v našom stredisku.
PROGRAM

Programom sme sa snažili priblížiť vekovej kategórii od 11 do 14 rokov. Počas jedného týždňa máme pripravený kopec aktivít, či už športových, klasicky táborových alebo moderných tak, aby si každý účastník našiel to svoje a zabavil sa. 

CENA TÁBORA

250,00 €

  • STRAVA A PITNÝ REŽIM
  • UBYTOVANIE
  • CELODENNÝ PROGRAM A ODMENY

OTÁZKY A ODPOVEĎE

Tábor je určený pre mládež vo veku 11-14 rokov. Tento vek je určený vzhľadom k aktivitám, ktoré budú v tábore vykonávať.

Letný tábor VZS SČK sa uskutoční od 07.08. do 13.08.2023 v Penzióne Lagáň v okolí Radavy.

Zoznam vecí, ktoré odporúčame zabaliť táborníkom do tábora Vám pošleme po prijatí prihlášky. 

V prípade, že sa Vaše dieťa nezúčastní tábora z akýchkoľvek dôvodov, suma Vám bude vrátená v plnej miere len ak si nájdete náhradníka. Viac informácií ohľadom storna a storno poplatkov nájdete vo Všeobecných zmluvých podmienkach.

Po vyplnení a odovzdaní prihlášky do tábora, Vám zašleme všetky potrebné dokumenty na Vami uvedený e-mail alebo adresu, podľa toho, akú možnosť si zvolíte v prihláške.

Tieto dokumenty bude potrebné pri odovzdaní dieťaťa odovzdať vedúcim tábora. 

UBYTOVANIE

Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder

SLEDUJTE NÁŠ TÁBOR NA NAŠICH SOCIÁLNYCH SIEŤACH!

Mobirise
ADRESA

Vodná záchranná služba SČK,
miestny spolok Nové Zámky
Žerotínová bašta 1
940 01 Nové Zámky
Slovenská republika

NAVIGAČNÝ PANEL

AI Website Maker