PLAVECKÉ TRÉNINGY

TRÉNINGY PLÁVANIA SA RIADIA COVID AUTOMATOM A ŠPORTOVÝM COVID AUTOMATOM

Tréningy plávania leto 2021

Tréningy v bazéne

Každý z nás, či už skúsený plavec alebo začiatočník sa môže dostať
do situácie, kedy on sám alebo niekto v jeho okolí stratí vo vode kontrolu a začne sa topiť. Ako v takej situácií konať? Ako sa vyhnúť čo najviac panike a stresu? A ako pomôcť sebe alebo niekomu inému a zachrániť život?

To všetko a ešte niečo viac, Ťa naučíme na našich tréningoch plávania. Okrem verejnosti trénujeme a pripravujeme aj záujemcov na kurz plavec záchranár (plavčík), podľa podmienok Vodnej záchrannej služby SČK a ILS – International Life Saving Federation.

V rámci tréningov v bazéne sa pod dohľadom skúsených plavčíkov, plavcov a záchranárov snažíme o zlepšenie kondície plavčíkov, plaveckých techník, rovnako ako aj záchranárskych techník vo vode.

Pri tréningoch využívame vybavenie, ktoré sa bežne vyskytujú a používajú na plavárňach, kúpaliskách, aquaparkoch, na jazerách alebo iných vodných plochách, ako je záchranársky plavák či backboard. Rovnako pripravujeme a trénujeme plavčíkov aj na situácie, kedy nemajú pri sebe záchranárske vybavenie a musia si poradiť samy. ​

Tešíme sa na Vás!

Aktivity

ZDOKONALOVACÍ TRÉNING PLAVČÍKOV A PLAVCOV
ZÁCHRANÁROV

Zdokonaľovacie tréningy plávania pre plavčíkov a plavcov záchranárov, ktorí chcú zlepšiť svoje skúsenosti a znalosti v oblasti plávania, záchrany topiaceho, poskytovania prvej pomoci.

Aktivity

INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY PLÁVANIA

Individuálne tréningy plávania pre širokú laickú ale i odbornú verejnosť. Ponúkame individuálny prístup pri lávaní pre mládež i dospelých. Výhodou individuálnych kurzov je osobitný prístup k plavcovi podľa jeho schopností a individuálnych potrieb.

Aktivity

ŠKOLA PLÁVANIA PRE DOSPELÝCH

Škola plávania pre všetkých, ktorí majú 18 rokov a viac!
Ak máte záujem zlepšiť svoju plaveckú techniku, naučiť sa nejaký plavecký štýl alebo sa naučiť plávať úplne od začiatku, neváhajte a príďte na náš tréning! 

Aktivity

PRÍPRAVNÉ ŠKOLENIE NA KURZ
PLAVEC-ZÁCHRANÁR (PLAVČÍK)

Prípravné školenie na kurz plavec záchranár (plavčík) je určené
pre všetkých záujemcov, ktorí by chceli pracovať ako plavčíci
na kúpaliskách alebo na otvorených vodných plochách
na Slovensku ale i v zahraničí. 
! UPOZORNENIE !
Toto školenie nenahrádza kurz plavca záchranára (plavčíka)

ZAUJALI SME VÁS?
PRIHLÁSTE SA NA TRÉNING!

ADRESA

ŽEROTÍNOVÁ BAŠTA  1
940 01 NOVÉ ZÁMKY
SLOVENSKÁ REPUBLIKA

KONTAKT

EMAIL: vzssck@vzs-nz.sk
TEL. Č.: +421 944 436 202
SMS: +421 944 436 202

Created with Mobirise - Go now