STAŇ SA PLAVČÍKOM NA ŠTRANDE

KOHO HĽADÁME?

V spolupráci s mestksou príspevkovou organizáciou Novovital, hľadáme nové posily do ich tímu plavčíkov, ktorí budú dohliadať počas letnej sezóny 2022 na návštevníkov kúpaliska pri bazénoch na termálnom kúpalisku Štrand E. Tatárika v Nových Zámkoch!


AKÉ SÚ PODMIENKY PRIJATIA?

Najzákladnejšou podmienkou prijatia bude minimálny vek 18 rokov a  úspešné absolvovanie plaveckých testov a test zo základov prvej pomoci.

Ak si si neni istý/á v plávaní alebo prvej pomoci, nenechaj sa hlavne odradiť, máme pre teba dobrú správu! Stačí sa prihlásiť k nám, na tréningy plávania, počas ktorých ťa hodíme do formy! Naučíme ťa všetko od základou plávania, zlepšíme tvoju plaveckú techniku a naučíme ťa aj nejaké základy záchrany topiaceho ešte predtým, ako pôjdeš na kurz.

VEK MINIMÁLNE 18 ROKOV

Veková podmienka 18 rokov u plavčíkov vyplýva zo systému Národnej sústavy kvalifikácií a § 17 a § 18 Zákona č. 568/2009 Z.z. o celoživotnom vzdelávaní v znení neskorších predpisov.

PLAVECKÉ SKÚSENOSTI

Schopnosť plávať je v prípade, že sa vo vode niečo stane 70% úspechu. Zvyšných 30% pozostáva zo správneho vyhodnotenia situácie, záchranárskych manévrov a prvej pomoci.

ABSOLVOVANÍ KURZ PLAVČÍKA ALEBO PRVEJ POMOCI VÝHODOU, NIE VŠAK NUTNOSŤOU

Ak máš absolvovaní kurz plavčíka alebo rozšírený kurz prvej pomoci, alebo si žiakom, príp. študentom strednej či vysokej školy so zdravotným vzdelávaním (urgentná starostlivosť, medicína a iné), sú tieto veci pre teba len výhodou.
Ak si sa ale v predchádzajúcej vete nenašiel/nenašla, nič sa nedeje! Kurz plavčíka, so všetkým čo k tomu treba, aby si vedel/a vykonávať túto prácu, ti zabezpečí kúpalisko!
01

ODOŠLI FORMULÁR

Ak ťa táto možnosť zaujala, vyplň a pošli nám online formulár.
02

PRIHLÁS SA NA TRÉNINGY PLÁVANIA

Ak sa chceš zlepšiť alebo pripraviť v rámci plávania či prvej pomoci a naučiť sa pritom aj niečo nové, prihlás sa k nám na tréningy plávania. Prihlášku nájdeš na konci registrácie, po odoslaní formuláru alebo TU.
03

POČKAJ NA POTVRDZOVACÍ E-MAIL

Hneď ako spracujeme tvoju prihlášku, ozveme sa ti a oboznámime ťa s ďalším postupom.
04

PRÍĎ NA VÝBEROVÉ KONANIE

Momentálne nevieme presný dátum výberového konania, no bude sa konať v priebehu mája najneskôr začiatkom júna 2022. O všetkom ťa budeme spolu s ostatnými uchádzačmi kontaktovať!
05

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV

Po ukončení výberového konania ti príde mail s tvojim hodnotením a odporúčaním, ktoré pošleme prevádzkovateľovi termálneho kúpaliska.

TÁTO ČINNOSŤ PREBIEHA
V SPOLUPRÁCI S:

*Vodná záchranná služba SČK, miestny spolok Nové Zámky nie je prevádzkovateľom kúpaliska, ani poskytovateľom plavčíckych, záchranárskych alebo iných obdobných služieb pre prevádzkovateľa a nie je nijakým spôsobom súčasťou riadenia plavčíkov. Činnosť nášho miestneho spolku spočíva v príprave záujemcov o účasť na výberovom konaní a realizáciu výberového konania. 

Mobirise
ADRESA

Vodná záchranná služba SČK,
miestny spolok Nové Zámky
Žerotínová bašta 1
940 01 Nové Zámky
Slovenská republika

Created with Mobirise ‌

Offline Web Creator