web design templates

Odporúčania na našu činnosť od odborníkov, športovcov, a priaznivcov Vodnej záchrannej služby SČK Nové Zámky

MUDr. Kališová

"Vodná záchranná služba vznikla v Nových Zámkoch začiatkom roka 2020. Bol to vynikajúci nápad zorganizovať tím záchranárov, ktorý pozostáva z plavcov, zdravotníkov a celkovo športovcov. Títo mladí ľudia sa budú starať o ochranu zdravia návštevníkov kúpalísk. Budú vychovávať ďalších mladých záchranárov, budú organizovať tréningy plávania pre verejnosť, kde si bude možné osvojiť manévre na záchranu topiacich, ale aj individuálne plavecké tréningy.
Takýto tím mladých nadšencov má veľké možnosti, aby pomáhal obyvateľom nášho mesta. Výsledkom ich úsilia môže byť jedine dobrá vec – kondícia, zdravie a niekedy aj záchrana života.
Ako zdravotníčka a oduševnená športovkyňa im želám veľa úspechov a tiež to, aby ich bolo čo najviac. Verím, že nájdu podporu na správnych miestach a záujem širokej verejnosti."

MUDr. Iveta Kališová
Majsterka Slovenska zdravotníkov 35+
Stanislav Močkor

"text"

Stanislav Močkor
Powerlifter, vicemajster sveta, majster Európy, majster Slovenska a držitel národných rekordov v každej z disciplín silového trojboja, absolútny víťaz EVLs Benchpress Cup

Nechajte nám odkaz aj Vy

Vaše názory sú pre nás veľmi dôležité, napíšte nám ako ste sa cítili na tréningoch, alebo to aké máte skúsenosti s Vodnou záchrannou službou SČK Nové Zámky.

Ďakujeme

Adresa

Žerotínová bašta 1
Nové Zámky 940 01
Slovensko

Kontakt

Email:  vzssck.nz@gmail.com  
Phone: +421 944 436 202